• Adrese

    Brīvības gatve 235, Rīga, LV-1006
    Tālr: (371) 67555554
    Fakss: (371) 67555563
    E-pasts: info(at)es.lv

  • Produkta demonstrācija

  • Mūsu atrašanās vieta

INTEGRĀCIJA

OPEN ĢIS risinājums ir veidots uz inovatīvas arhitekrtūras bāzes, kas nodrošina savietojamību ar izplatītākajām ĢIS sistēmām tai skaitā ar DWG, DGNv8, SHP, GDB formātiem un TAPIS sistēmu.

OBJEKTU VIZUALIZĀCIJAS SISTĒMA

OPEN ĢIS Risinājums piedāvā labākās objektu izvietošanas, vizualizācijas un identitātes pārvaldības risinājumu komplektu, kas ļauj organizācijām vienkāršot objektu dzīves cikla pārvaldību un nodrošina drošu piekļuvi.

CEĻA ZĪMJU UZTURĒŠANA

Sistēma nodrošina ielu un ceļu infrastruktūras ģeotelpisko objektu un to aprakstošās saimnieciskās informācijas apstrādi: ceļa zīmēm, luksoforiem, ceļu horizontālajiem apzīmējumiem, gājēju pārejām un barjerām, trieciena slāpētājiem un daudziem citiem ceļu satiksmes objektiem.

REKLĀMU VIETU UZTURĒŠANA

OPEN ĢIS risinājums savieno ērtāko pilsētvides reklāmu vizualizāciju ar bagātīgu ĢIS sistēmu lietotāju pieredzi. Risinājums piedāvā labākās ĢIS sistēmu pārvaldības un objektu vēstures datu instrumentu komplektu. OPEN ĢIS risinājums nodrošina izcilas veiktspējas darbību kritiskākajās biznesa darbības vidēs.

CEĻA PLŪSMU KONTROLE

Izmantojot ĢIS datus un sniegtos pakalpojumus, OPEN ĢIS risinājums nodrošina efektīvu ceļu satiksmes organizēšanas tehnisko līdzekļu pamata funkciju un procesu atbalsta organizēšanu.

APBEDĪJUMA VIETU PLĀNOŠANA

Risinājums palīdz nodrošināt pašvaldības ģeotelpiskās informācijas veidošanu, glabāšanu, aktualizēšanu, pakalpojumu sniegšanu un datu uzturēšanu, kas ir svarīgi noteikto pašvaldības saimniecisko funkciju izpildei.

© 2015

OPEN GIS RISINĀJUMS